Головна
Блог

Отримуйте виплату за програмою Ветеранський спорт на Дія.Картку від Глобус Банку

Активний спосіб життя, спорт і реабілітація — неодмінні складові відновлення фізичного та емоційно-психологічного стану. Державна програма Ветеранський спорт створена спеціально на підтримку учасників бойових дій та людей з інвалідністю внаслідок війни, які особливо потребують підтримки. Всі, хто доєднається до цієї ініціативи, зможуть отримувати щоквартальну грошову допомогу від держави у розмірі 1 500 грн. Ці кошти мають бути спрямовані на відновлення та реабілітацію шляхом відвідування спортивних майданчиків та клубів, тренажерних залів та спортивних секцій.

Дата публікації:1 квітня 2025

Останнє оновлення:2 квітня 2025

Ігор Різак

Поділитися

Умови участі в програмі Ветеранський спорт

Стати учасниками експериментального проєкту можуть учасники бойових дій, які відповідають наступним вимогам:
  • вік від 18 років;
  • наявність РНОКПП (картка платників податків);
  • статус особи з інвалідністю внаслідок війни (ОІВВ) або учасника бойових дій (УБД), внесений до Єдиного державного реєстру ветеранів війни (ЄДРВВ);
  • наявність спеціального рахунку Дія.Картки в одному з банків-партнерів для отримання фінансової допомоги за програмою Ветеранський спорт.
Якщо з якоїсь причини відомості про вас відсутні в ЄДРВВ, ви можете звернутися до Міністерства ветеранів для уточнення свого статусу. Зробити це можна на сайті чи за телефонами 0632271456 або 0632302788. Якщо ви відповідаєте всім зазначеним вимогам, подати заявку на участь у програмі можна в застосунку Дія.

Як скористатися програмою?

Метою державної ініціативи Ветеранський спорт, реалізованої в межах Національної стратегії зі створення безбар'єрного простору, є не тільки фізичне відновлення людей з інвалідністю внаслідок війни та учасників бойових дій, але і їх інтеграція в суспільство та подолання соціальної ізоляції. Реабілітаційні програми та заняття спортом допоможуть полегшити процес адаптації та зробити його непомітним для самих учасників, вони зможуть створити нові міцні зв'язки та набути відчуття впевненості в собі та у своїх силах.
Процес оформлення допомоги максимально простий. Він проходить повністю онлайн та займає не більше кількох хвилин:
  1. Відкрийте Дія.Картку для програми Ветеранський спорт у додатку GlobusPlus.
  2. Зайдіть у застосунок Дія та в розділі “Сервіси” відшукайте підрозділ “Ветеранський спорт”, ознайомтесь  з умовами послуги.
  3. Зачекайте завершення перевірки на відповідність всім вимогам державної ініціативи.
  4. Ретельно перевірте всі дані у своїй заяві та натисніть “Надіслати”.
  5. Чекайте на автоматичне зарахування грошей.
Зверніть увагу на те, що заявку необхідно подавати до 20 числа першого місяця кварталу. Наприклад, щоб отримати виплату на другий квартал цього року, заявку потрібно подати до 20 квітня.
Грошову допомогу можна використовувати виключно на покриття витрат у сфері культури та спорту, зокрема на відвідування секцій та клубів, занять на спортивних майданчиках та на придбання абонементів до тренажерних залів. Важливо, щоб обраний заклад мав код категорії продавця (МСС) 7941 “Фізична культура і спорт” або 7997 “Клуби — заміські клуби, членство”.
Перелік закладів сфери фізичної культури і спорту, спортивних закладів та спортивних клубів , які залучені до участі у програмі Ветеранський спорт постійно оновлюється за посиланням.
На використання коштів учаснику програми дається квартал, в якому їх було нараховано, а розрахунок має проводитися виключно у безготівковій формі. Якщо ви з якихось причин не встигли витрати допомогу від держави, будьте готові до одного з двох сценаріїв:
  • якщо гроші були витрачені не повністю, залишки суми повертаються на рахунок Мінветеранів, а учасник отримує 1 500 грн в наступному кварталі;
  • якщо гроші взагалі не були використані, вони повертаються на рахунок Мінветеранів, а учасник автоматично вибуває з програми. Він зможе повторно подати заяву в Дія в наступному кварталі.
Державна ініціатива Ветеранський спорт реалізована Міністерством у справах ветеранів України спільно з Міністерством цифрової трансформації України у межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору, ініційованої першою леді Оленою Зеленською.
Ветеранський спорт — це не лише фінансова підтримка, а й можливість покращити фізичний та емоційно-психологічний стан, знайти нових друзів та повернутися до активного життя. Долучайтеся до програми разом з GlobusPlus 🧡

Сподобалася стаття?

2

Поділитися

Також читайте