Головна

Запитання та відповіді

Ми зібрали відповіді на запитання, які частіше за все виникають.Якщо ти не знайшов відповідь - звертайся до служби турботи, вони з радістю тобі допоможуть.
Запитання та відповіді

Поширені запитання

Що робити якщо я втратив картку?
У разі викрадення або втрати картки необхідно максимально оперативно її заблокувати. Це можна зробити онлайн в застосунку або звернувшись до банку. Колл-центр працює цілодобово за номером 0 800 300 392 (безкоштовно для дзвінків по Україні з мобільних телефонів) або в Чат-боті ГЛОБУС БАНКУ (в додатку Messenger, Viber за пошуком "Глобус Банк" або у додатку Telegram за пошуком "@GLOBUSBANK_bot")
Що таке код CVV/CVV2?
Це тризначний код, що використовується для додаткової
ідентифікації держателя карти. Його надруковано на карті на панелі для підпису. Код використовується при здійсненні розрахунків в Інтернеті.
Що необхідно для отримання грошової допомоги за державною програмою єВідновлення?
Для отримання грошової допомоги за державною програмою єВідновлення необхідно бути громадянином України віком від 18 років, відкрити картку єВідновлення та подати заяву на виплату за програмою єВідновлення через застосунок Дія, скориставшись меню «Послуги» → «єВідновлення».
Чи достатньо тільки оформити картку єВідновлення, щоб отримати допомогу?
Ні, не достатньо. Для отримання допомоги потрібно подати заяву на виплату за програмою єВідновлення через застосунок Дія, скориставшись меню «Послуги» → «єВідновлення».
Що таке IBАN?
ІВАN — це абревіатура, яка розшифровується як International Bank Account Number. Це міжнародний номер банківського рахунку відповідно до стандарту №13616 Міжнародної організації зі стандартизації IS0 та Європейського комітету з банківських  стандартів ECВS.
Як скористатися Чат-ботом банку ГЛОБУС?
Для того, щоб скористатися Чат-ботом в додатку «Messenger», «Viber» aбo «Telegram» необхідно:
- встановити додаток «Messenger», «Viber» aбо «Telegram» на смартфон.- додати в контакти Чат-бот, який в пошуковому рядку легко знаходиться в додатку «Messenger», «Viber» за пошуком "Глобус Банк" або у додатку «Telegram» за пошуком "@GLOBUSBANK_bot"
- спілкуватись з Чат-ботом та отримувати необхідні підказки та відповіді
Що таке Push-повідомлення?
Це повідомлення які надходять безпосередньо в мобільний застосунок GlobusPlus.

Залишились запитання?

Звертайся до служби турботи у зручний для тебе спосіб

Для дзвінків по Україні (безкоштовно)

Електронна пошта